Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Про компанію

На сайті компанії «Євробуд» ви зможете знайти каталог, в якому представлені всі категорії покрівельних будівельних матеріалів. До того ж співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими у високій якості всієї представленої компанією продукції, а також в довговічності і зносостійкості придбаних товарів.

Працюючи з нами, ви отримуєте істотну і дуже відчутну економію:</ strong>

– Часу, витраченого на пошук будівельних матеріалів
– Грошових коштів за рахунок знижок і акцій.

7 років на рынку

Протягом усіх цих років діяльності ми прагнули розвиватися, шукали нових постачальників і працювали над тим, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені покупками покрівельних матеріалів.

Більше 15 співробітників

В нашій команді працюють тільки професіонали, тому завжди можна розраховувати на якісну консультацію, допомогу у виборі та природно на кращий результат будівництва даху.

Безкоштовні заміри

Щоб отримати безкоштовний вимір і відповідно прорахунок вартості всіх матеріалів, які знадобляться в ході будівництва, досить звернутися в «Євробуд». Виїзд нашого замірника безкоштовний, а ви будете мати можливість більш детально розраховувати майбутній будівельний бюджет і оцінити свої фінансові можливості.

Професійний монтаж

Монтаж даху, виконаний нашими покрівельниками, стане доказом того, що саме від якості покрівельних робіт залежить кінцевий результат і надалі довговічність конструкції покрівлі.

    Потрібна допомога?

    Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо