Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Баришівка

Металочерепиця Баришівка – цей матеріал дозволить з простої даху зробити сучасну, надійну і міцну конструкцію. Багато покупців не знають, чим принципово відрізняється продукція різних виробників. Різниця може бути в технічних параметрах, асортименті хвилі, використовуваному металі. Щоб розібратися з усіма нюансами вибору якісної металевої черепиці, потрібно витратити чимало часу. Але з іншого боку це дозволить зробити правильний вибір і гарантовано побудувати міцну дах.

Чому обирають металеву черепицю?

Металочерепиця Баришівка Приймаючи рішення на користь металевої черепиці, багато покупців керуються такими критеріями:

  • Цей матеріал досить міцний незважаючи на те, що листи можуть здатися тонкими. Будьте впевнені, за рахунок спеціальної геометрії листів вони володіють усіма необхідними параметрами для того, щоб бути зносостійкими.
  • Хочеться, щоб термін служби даху був тривалим, а при використанні самого популярного покриття це реальність. При правильному монтажі і застосуванні міцного вироби термін експлуатації даху складе близько 30-40 років.
  • При мінімальних витратах вдається поліпшити вигляд даху, особливо це стосується реконструкції існуючих конструкцій.

Якщо говорити про виробничий процес, то він не такий вже й складний. Для отримання кінцевої продукції використовується рулонний тонколистовая сталь, яка покривається спеціальними складами з метою поліпшення показників жорсткості і естетичності. Процес штампування полягає в тому, що, проходячи через спеціальний верстат лист стали набуває певної хвилястість. Деякі заводи надають гарантію на свою продукцію, але завжди потрібно уважно дивитися, на які саме випадки вона поширюється.

Купити металочерепицю в Баришівці

Якщо ви визначилися з тим, яким має бути покриття, телефонуйте в «Євробуд». Тут відмінні ціни абсолютно на всі види покрівельних покриттів, особливо порадує вас ціна на металочерепицю. У нас є продукція:

  • з сировини різних заводів,
  • з різними технічними параметрами,
  • в різноманітних відтінках.

Завдяки можливості вибирати матеріал для даху відповідно до своїх індивідуальних переваг, багато покупців залишаються задоволені результатом. До того ж багато хто з них крім матеріалів замовляють у нас і монтаж даху. Ціни на цю послугу у нас цілком прийнятні, а високий рівень професіоналізму наших покрівельників дозволяє втілювати в реальність навіть найскладніші проекти.

Якість монтажу впливає на:

  • Майбутню експлуатацію і її термін.
  • Необхідність виконання ремонтних робіт на протязі всього терміну служби конструкції.
  • Зовнішній вигляд покрівлі і цілісність покрівельного матеріалу.

Як бачите, не варто ігнорувати якість укладання покрівельного матеріалу, щоб потім не боротися з наслідками. А якщо ви вирішите заощадити і провести монтаж своїми силами, не забудьте ретельно ознайомитися з інструкцією по укладанню обраного матеріалу і рекомендаціями фахівців.

Телефонуйте в «Євробуд», щоб отримати консультацію, задати свої питання або оформити замовлення. Ми завжди раді новому співробітництву і зробимо все від нас залежне, щоб ви залишилися задоволені ним.