Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Березань

Металочерепиця Березань – вибір покрівельного покриття завжди починається з розгляду самого затребуваного в останні роки матеріалу. Через те, що інші види покрівель, за винятком покрівельного профнастилу, часто відрізняються більш високою вартістю, більшість домовласників намагається вибрати гідне рішення саме серед варіантів металевого хвилястого матеріалу. Якщо в ваших інтересах економія і при цьому тривалий термін служби даху, телефонуйте в «Євробуд». Тільки тут вам запропонують купити металочерепицю в Березані за найкращими цінами.

Як і інші види покриттів для даху, металева черепиця може мати абсолютно різні експлуатаційні характеристики, тому вибір такого виробу теж потребує особливої ​​уваги з боку покупця.

Як дізнатися якість металочерепиці

Якість вироби можна визначити не тільки наявністю офіційного гарантійного документа від виробника, а й за іншими ознаками. Так основними з них є:

Металочерепиця БерезаньЯкісна сталь, яка використовується в ході виробництва. Походження такої сталі може бути різним – і німецьким, і словацьким, і навіть українським, але ось коли сталь проведена в Китаї, розраховувати на особливо високу якість кінцевого матеріалу не варто. Про якість стали каже:

  • Нормальна товщина листа, а це близько 0,45-0,5 мм.
  • Чистий склад металу без додаткових небажаних домішок.

Надійний захист від корозії. Відомо, від чого виникає іржа і корозія – від надмірного впливу вологи у вигляді опадів, а оскільки дах, як жоден інший будівельний елемент, контактує з опадами, логічно, щоб її захист від цих руйнівних явищ була максимальною. Якщо в складі оцинковки є хоча б 225 грамів цинку, можна говорити про те, що дах дійсно має нормальну захист від перерахованих вище дій і ймовірність виникнення іржі або корозії зводиться до нуля.

Полімерний шар забезпечує відмінний зовнішній вигляд. Напевно вам раніше доводилося помічати, що металочерепиця може бути в декількох варіантах – глянсовою і матовою. Саме від наявності того чи іншого полімерного шару визначається кінцевий тип текстури. Крім того, що тип полімеру буде визначати тип поверхні, також він робить свій вплив на захисні властивості виробу. Не можна недооцінювати той захист, який забезпечує якісний полімерний шар, а це захист і від ультрафіолету, і від хімічних впливів, і навіть від механічних впливів.

Купити металочерепицю в Березані

Якщо вас зацікавила металочерепиця ціна в Березані на неї відрізняється від цін в столиці. А все через те, що тут менше продавців і конкуренція не така, як в столиці. Якщо ви хочете купити покрівельні матеріали в Березані за найкращою ціною, тоді вам в «Євробуд». У нас є все те, без чого не обійдеться будівництво сучасної і надійної даху.

Купівля покрівельного покриття – це завжди велика відповідальність, тому не забувайте, що крім хорошої ціни, покриття повинне відрізнятися наявністю гарантійних і технічних документів, мати гідний зовнішній вигляд і ідеальне профілювання. Також не малий внесок у довговічність будови роблять безпосередньо монтажники, які будуть виконувати весь спектр покрівельних робіт. Розшукуючи професійних покрівельників, не забувайте, що і у нас ви можете замовити монтаж даху будь-якої складності. А закликаючи у нас і матеріали, і монтаж, ви гарантовано можете розраховувати на деякі знижки і бонуси при подальшій співпраці з «Євробуд».