Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Бородянка

Металочерепиця Бородянка – кращі пропозицію популярного покрівельного покриття в вашому місті від компанії «Євробуд». У нас є різні види металевої черепиці, за допомогою якої ви зможете зробити свій дах сучасної і надійної. Багато років і навіть десятиліття домовласники простих заміських будинків і навіть елітних особняків сміливо зупиняють свій вибір покрівельного матеріалу саме на металочерепиці.

Металочерепиця БородянкаУ чому ж секрет популярності цього матеріалу? Незважаючи на простоту структури і виробництва, виріб має цілий ряд незаперечних переваг, а сама експлуатація рідко пов’язана з проблемами і необхідністю ремонту. Серед таких плюсів:


  • Міцність. Завдяки використанню стали оптимальної товщини і прокатки її через спеціальні верстати, виріб набуває відмінний показник жорсткості. Це означає, що вплив на дах механічних навантажень не вплине на загальний стан покриття, воно не буде деформовано або пошкоджено.
  • Естетичність. Дах, покрита металевим хвилястим матеріалом, виглядає ефектно, оригінально і презентабельно, а варіативність відтінків і самої хвилі дозволяє задовольняти будь-які естетичні запити домовласників.
  • Довговічність. Відомо, що при певному наборі технічних характеристик металева черепиця зможе прослужити близько 50 років. Але навіть якщо ви вирішите купити металочерепицю в Бородянці за доступною ціною, вона точно прослужить не менше 20 років.
  • Легкість. Легкість листів сприяє не тільки зниженню вимог до самої кроквяної системі, а й до самого монтажу. Він проходить швидко і легко, адже такі листи з легкістю можна переносити і піднімати. Також потрібно відзначити легкість кріплення, для чого застосовують спеціальні саморізи з ущільнювачами для кращого прилягання до листів металочерепиці і їх захисту від вологи.

Ціна на металочерепицю в Бородянці

Кращі ціни на всі види металевої черепиці в найближчому передмісті Києва ви зможете знайти у компанії «Євробуд». У нас є всі варіанти профілю:


  • Монтеррей. Найбільш затребувана форма, а все завдяки сильному схожості такого матеріалу з натуральною черепицею. З огляду на дорожнечу керамічної черепиці, багато хто вибирає більш доступний варіант у вигляді металевої черепиці форми профілю Монтеррей.
  • Яспис. Нестандартна, але дуже приваблива форма хвилі, яка теж користується попитом на ринку. Більш чіткі лінії і виразність в цій формі роблять з даху солідну і презентабельну конструкцію.
  • Валенсія. Вибираючи такий варіант хвилі, покупець хоче виділитися на загальному тлі дахів, масово покритих формою хвилі Монтеррей. Характеристики хвилі Валенсія дозволяють назвати цей варіант покрівельного матеріалу привабливим і сучасним. Підійде абсолютно для будь-яких будівель, як житлового, так нежитлового характеру.
  • Максима. Цікавий формат хвилі, яка має оригінальну особливість – 3D зріз кромки. Дізнатися таку продукцію нескладно, адже вона не схожа ні на один інший варіант. Представлена ​​на ринку в різних відтінках і багатьма заводами.
  • Преміум. Одна з найновіших і оригінальних новинок на ринку, яка встигла полюбитися багатьом будівельникам і домовласникам. Має всі дані для того, щоб з будь-якого даху зробити привабливу і міцну конструкцію.

Вибрати металочерепицю в одному з таких різних, але однаково якісних, варіантів профілю ви можете на сайті компанії «Євробуд».