Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Бровари

Металочерепиця Бровари – пошуки якісного покриття для покрівлі даху завжди займають чимало часу. Також подібна покупка асоціюється з великими фінансовими вкладеннями, адже крім самого покриття доводиться купувати ще цілий перелік додаткових комплектуючих для покрівельної конструкції. Якщо вашим вибором стала металочерепиця в Броварах купити її можна у місцевого виробника, але якщо купувати через компанію «Євробуд», то ціна буде набагато вигідніше.

Які властивості металочерепиці відповідають за термін її служби?

Для якісної металевої черепиці характерними будуть цілий ряд унікальних експлуатаційних властивостей, до того ж переконатися в них можна тільки під час експлуатації матеріалу, а не під час його покупки. Якщо ви вирішили купити металочерепицю в Броварах, вибирайте її так, щоб можна було оцінити такі її характеристики:

Якісна сталь. Щоб вважати сталь, яка використовується в якості основного виду сировини у виробничому процесі, якісної, вона повинна відповідати таким основним вимогам:


  • Мати товщину не менше 0,45 мм, адже при меншому показнику товщини металевий виріб буде дуже схильне до деформацій навіть під впливом незначних навантажень.
  • Відрізнятися бездоганним складом без додаткових домішок, наявність яких може впливати на якість майбутнього покрівельного матеріалу.

Коли для виготовлення металевої черепиці застосовується високоякісна сталь, ймовірність того, що кінцевий виріб буде мати відмінні технічні характеристики дуже велика.

Надійна оціновка. Наявність цинкового шару, в якому міститься цинк в достатній кількості, дозволяє матеріалу тривалий час протистояти згубному впливу вологи і опадів і на поверхні матеріалу не з’являється ні іржа, ні корозія. Цинковий шар повинен містити близько 225-275 грамів цинку, тільки в такому діапазоні змісту цього захисного речовини можна говорити про гідний рівень захищеності матеріалу від іржі.

Ефективне полімерне покриття. Наявність шару, що складається з полімерної речовини, говорить про те, що виріб повинен мати непогані зовнішні дані і також воно має додатковий захист від будь-яких впливів, в основному тих, які можуть надавати не найсприятливіший вплив по відношенню до покрівельного покриття.

Купити металочерепицю в Броварах

Металочерепиця БровариКупівля матеріалу для покрівлі даху – це великі вкладення, тому покупцеві хочеться не прогадати зі своїм вибором. Якщо вам потрібна металочерепиця ціна на цей вид покрівельного матеріалу найнижча у компанії «Євробуд». Переконайтеся в цьому, ознайомившись з цінами на всі види металевої черепиці, представленої на нашому сайті.

Незважаючи на те, що з кожним роком з’являється все більше нових, все більш технологічних і сучасних видів покриттів для покрівлі, затребуваність металочерепиці все така ж висока, як і років десять тому. Все через те, що інші матеріали можуть коштувати дорожче, їх укладання теж обходиться недешево, тому доводи на користь придбання металочерепиці все так само актуальні.

Чи потребуєте в консультації? Телефонуйте, і наші менеджери допоможуть розібратися, яку продукцію варто вибрати і допоможуть з точним підрахунком необхідної кількості, адже це теж дуже важливо – ніхто не хоче переплачувати за зайвий матеріал.

Виходячи з чималого досвіду продажів покрівельних матеріалів, ми точно знаємо, як допомогти покупцеві у виборі і купити покрівельні матеріали в Броварах за доступними цінами і при цьому не помилитися з їх якістю.