Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Іванків

Металочерепиця Іванків – з кожним роком все більше міських жителів приймають рішення перебратися подалі від суєти великий столиці. Для цього вибирають найближче передмістя і починають планувати будівництво власного житла. Навряд чи хтось сперечатиметься з тим фактом, що приватний будинок має ряд переваг перед квартирою, саме тому щороку кількість нових житлових будинків істотно зростає. У процесі будівництва будинку особливу увагу і будівельники, і самі домовласники приділяють даху. Вибір покрівельного покриття найчастіше закінчується тим, що вибір зупиняється на металевій черепиці. Купити металочерепицю в Іванкові можна за дуже доступною ціною у компанії «Євробуд». У нас є всі види профілю, відтінки, виробники.

Чому обирають металеву черепицю?

Насправді такий вибір цілком легко пояснити, адже інші види покриттів, як правило, набагато дорожче. Хоч вони можуть мати більш презентабельні зовнішні дані і термін служби, але фактор ціни для багатьох покупців на першому місці. Ціна на металочерепицю доступна з тієї причини, що вона:


  • Виготовлена ​​з порівняльного простого і доступного сировини, до того ж можуть варіюватися конкретні його параметри.
  • Виробляється на сучасному обладнанні при використанні спеціальних верстатів.
  • Представлена ​​багатьма виробниками завдяки чому виникає велика конкуренція і багато заводів змушені знижувати ціни на свою продукцію.

Як купити металочерепицю в Іванкові

Щоб оформити замовлення на продукцію, яка вам сподобалася, необхідно зателефонувати нашим менеджерам. В асортименті нашої компанії є продукція на будь-який смак і гаманець: найдорожча – фінська і німецька, середньої цінової категорії – словацька і корейська, найбільш доступна – китайська. Дуже зручно, коли є такий великий вибір, і кожен домовласник може швидко, правильно і доступно купити покрівельні матеріали.

Про те, як відбувається процес виробництва металочерепиці, є безліч статей. Ця інформація буде корисна для загального розуміння, як же влаштований всередині цей популярний і функціональний матеріал для покрівлі даху. Адже багатьом покупцям саме він найбільше підходить під ряд вимог.

Як впливають параметри на ціну

Є ряд характеристик виробу, які так чи інакше впливають на формування кінцевої вартості продукції. І основні з них:


  • Товщина і склад стали.
  • Клас захисного шару.
  • Тип декоративного покриття.

Металочерепиця ІванківЧим товщим буде лист стали і чистіше її складу, тим надійніше буде експлуатація покрівельного вироби. 0,5 мм – ось той золотий стандарт товщини, який точно вплине і на термін служби в кращу сторону, і на вартість продукції.

При наявності достатнього вмісту цинку в шарі, що відповідає за захист від корозії і іржі, матеріал зможе дуже довго зберігати цілісність листів і виконувати всі захисні функції.

У залежності від типу полімеру, який використовується не тільки, як декоративний шар, а й захисний, може бути різною ціна матеріалу. Відповідно різним буде і термін експлуатації металевої черепиці.

Ви можете замовити покрівельні матеріали в Іванкові, не виходячи з дому і не залишаючи своє робоче місце. А кращі умови покупки вам забезпечить компанія «Євробуд», адже ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося створити кращі пропозиції на ринку.