Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Кагарлик

Металочерепиця Кагарлик – в найближчому передмісті Києва приватні будинки будуються з кожним роком все активніше. Це пов’язано з бажанням людей замінити міську метушню на більш природну і спокійну середу.

Незважаючи на те, що подібні будівельні роботи вимагають чимало грошей, покупці будівельних матеріалів за краще вибирати переважно якісну продукцію. Компанія «Євробуд» завжди пропонує клієнтам великий вибір матеріалів для будівництва – це і матеріали для стін будівель, і для даху, а також для огороджувальних конструкцій.

Металочерепиця – найкраще з усіх представлених на ринку покриттів на думку багатьох професійних будівельників і домовласників. Саме в цьому виробі найкращим чином поєднується доступна ціна і хороша якість. Так, при цілком розумних витратах будь-який домовласник може створити сучасну, надійну і дуже міцну дах.

Плюси даху з металевої черепиці

Чому більшість дахів покрито саме металевої черепицею?


  • По-перше, такий дах не вимагає додаткових капіталовкладень після завершення будівельних робіт.
  • По-друге, будівництво дахової конструкції з таким покриттям можна реалізувати в дуже короткі терміни.
  • По-третє, міцність і довговічність даху надає домовласникові впевненості в завтрашньому дні, до того ж ймовірність ремонтів дуже мала за умови використання якісної продукції.

Як купити металочерепицю в Кагарлику

Купівля покриття для даху в цьому місті може відбуватися таким чином – на сайті компанії «Євробуд» ви вибираєте матеріал, оформляєте з менеджером виїзд фахівця для виміру покрівлі і прорахунку кількості всіх матеріалів і аксесуарів . Ми доставимо ваше замовлення в Кагарлик, як тільки він буде виконаний. Терміни виконання можуть залежати від вашого вибору виробника і сировини, з якого буде виготовлено дахове покриття.

Також у нас ви можете замовити монтаж даху, а якщо ви вирішите виконати укладання покрівельного покриття самостійно, то вам знадобляться деякі поради професійних будівельників.

Головні правила монтажу металочерепиці

Фахівці в сфері будівництва покрівель радять дотримуватися певних правил монтажу:

Вкручивайте саморезы в тех местах, где материал плотно прилегает к обрешетке.
Учитывая большую ветровую нагрузку на край покрытия, крепление к нижней обрешетке нужно выполнять вкручиванием саморезов через одну волну.
В других местах саморезы вкручивают на самом малом расстоянии от ступеньки, чтобы их шляпки не были заметны благодаря тени, которая будет падать от этой ступеньки.
Смещение центра крепежа на несколько миллиметров позволит обеспечить наилучшее прилегание листов.
Торцевая планка должна монтироваться от карниза до конька с шагом крепежей в 500 мм.
Нахлест планок в местах стыка должен составлять 1100 мм.
Коньковая планка крепится в верхней точке волны, придерживаясь шага 200 или 300 мм.
Для крепления систем водостоков используются специальные крюки, который монтируются в карнизную планку или в стропильные ноги еще до этапа монтажа металлочерепицы.

Принимая решение касательно вопроса, кто же будет выполнять монтаж крыши, нужно понимать, что ошибки могут допускать даже опытные строители. Успех будет зависеть в первую очередь от вашей подготовки, изучения инструкции и, конечно же, от приобретения качественных материалов.

Лучшая цена на металлочерепицу в Кагарлыке только у нас. Заходите на наш сайт, выбирайте покрытие и звоните, чтобы дополнительно проконсультироваться.