Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Коцюбинське

Металочерепиця Коцюбинське – в цьому невеликому населеному пункті зосередилося велику кількість нових житлових будівель. Деякі з них тільки починають зводитись і для їх будівництва використовуються сучасні матеріали, в тому числі і покрівельне покриття. Для багатьох власників вкрай важливим фактором вибору матеріалу є економія. В такому випадку покупець хоче не тільки купити металочерепицю в Коцюбинському за найнижчою ціною, але і спробувати заощадити на укладанні придбаних будматеріалів.

Ціна на металочерепицю в Коцюбинському

Вибір покриття для даху більшість покупців робить на підставі аналізу його характеристик. Порівнюючи цінові пропозиції в столиці і передмісті, можна переконатися в тому, що в Коцюбинському на всі види металевої черепиці доступні ціни пропонує «Євробуд». Наша компанія не тільки продає будівельні матеріали для покрівлі даху, а й виконує всі види монтажу. Але якщо ви хочете заощадити, ви завжди можете спробувати зробити це самостійно, адже вартість покрівельних робіт не назвеш маленькою.

Що потрібно для самостійного монтажу металочерепиці? </ H4>

Металочерепиця КоцюбинськеПідраховуємо, скільки потрібно металочерепиці. Завдяки тому, що велика частина виробників металевої черепиці надають можливість споживачеві визначати розміри, в яких буде виконана нарізка покрівельного покриття, вдається істотно полегшити весь хід монтажу покриття. Також завдяки такій можливості можна знизити і кількість відходів покрівельного покриття. Вам потрібно знати, що лист металочерепиці має повну ширину і корисну, тобто робочу.

  • Вибираємо якісну металочерепицю. Від якості покрівельного покриття буде залежати легкість і простота монтажу, тому не варто економити на його придбанні. Вибір металевої черепиці з надійними параметрами служби буде правильним, адже в такому випадку ваша дах буде служити довго і надійно.
  • Підбираємо все добірні елементи і покрівельні аксесуари, які будуть підходити за своїми естетичними параметрами спільного рішення покрівельної конструкції. З огляду на, що, наприклад водостічні системи можуть бути виготовлені з пластику або металу, вам потрібно визначитися, який із варіантів буде краще саме для вашої даху. Всі покрівельні планки повинні бути в тому ж кольорі, що і сама металочерепиця.
  • Переконуємося, що у нас є весь необхідний інструментарій – рулетка, молоток, шуруповерт, рівень, маркер, електролобзик.

Як влаштований покрівельний пиріг покрівлі

Набір всіх елементів даху позначаються таким будівельним терміном, як покрівельний пиріг. Пристрій цього пирога таке, що отримана в результаті його укладання конструкція стає дуже міцною і функціональною. До складу пирога покрівлі входять:

  • Система крокв.
  • Решетування.
  • Контробрешетка.
  • Пароізоляція.
  • Гідроізоляція.
  • Утеплювач.
  • Покрівельне покриття.

Укладання листів металевої черепиці виконується на обрешітку, яка побудована з використанням дощок і брусів, розміри яких залежать від кроку крокв. Стандартним кроком прийнято вважати крок в 350 мм. Перший лист покрівельного покриття закріплюється саморізом так, щоб він міг рухатися. Другий необхідно укладати так, щоб він торцем зрівнявся з торцем першого листа, а краю з боку фронтону і карниза перетворилися в прямий кут. Один лист металевої черепиці закріплюється з використаннями близько 8 саморізів.

Якщо ви будете дотримуватися всі необхідні розміри і не ігнорувати правила поводження з покрівельними матеріалами, облаштування даху з самого популярного матеріалу не стане для вас дуже складним завданням.