Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Ніжин

Металеве хвилясте виріб виконано з максимальним повторенням зовнішніх даних натуральної черепиці, але ось за ціною таке покриття значно доступнішими. Для будь-якого даху незалежно від виду будівельного об’єкта дуже важливо зберегти свою функціональність через багато років від початку експлуатації.

Для тих, хто вперше займається пошуком високоякісного покриття, будуть корисні наступні рекомендації:


 1. Металочерепиця Ніжин Якісну металеву черепицю легко ідентифікувати за допомогою її параметрів експлуатації. Найбільше інформації можна почерпнути з таких її характеристик: товщини листів, вмісту цинку, типу полімерного покриття.
 2. Наявність маркування на невидимій частині листів дозволить дізнатися достовірну інформацію про матеріал. Іноді навіть якісна продукція не має спеціального маркування, тому не завжди її відсутність говорить про погану якість матеріалу.
 3. Якщо ви намагаєтеся зробити максимально надійний дах, не забувайте також подбати і про професійному монтажі. Обрана покрівельна продукція навіть при найкращій якості не зможе продемонструвати кращі результати служби, якщо сама укладка вироби буде виконана з серйозними порушеннями технології.

Купити надійну металочерепицю в Ніжині

Щоб називати металевий виріб з цікавою хвилястою геометрією листів надійним, воно повинно:


 • Витримувати будь-які навантаження і впливу, при цьому не деформуватися і зберігати цілісність листів.
 • Дуже добре поєднуватися в будь-яких умовах і з різними матеріалами, а також не створювати додаткового навантаження на кроквяну систему.
 • Мати гарантійні документи і технічну документацію, з якої можна дізнатися точні характеристики матеріалу і орієнтовний термін його служби.

Компанія «Євробуд» працює в Києві і області, у нас є абсолютно всі види металочерепиці, аксесуарів до неї і інші будівельні матеріали. Також ми пропонуємо якісні послуги з монтажу покрівель, а при замовленні і матеріалів, і монтажу одночасно наші клієнти отримують ще більш вигідні пропозиції.

Економія на будівництві даху – абсолютно невдячна справа, тому прислухайтеся до порад професіоналів і ніколи не купуйте дешеві матеріали і не залучайте до монтажу будівельників з сумнівним досвідом. Найменша помилка чревата передчасним пошкодженням цілісності покрівельного покриття, так може виникнути необхідність термінового ремонту і відповідно в додаткової витрати коштів.

Якісне покриття для покрівлі даху має бути:


 • надійним,
 • довговічним,
 • міцним,
 • легким,
 • стійким до впливів,
 • простим в монтажі.

Ціни на різні види профілю металевої черепиці відрізняються, але найбільш затребуваним варіантом вироби вважається хвиля Монтеррей. Вона зустрічається частіше за інших профілів, і вважається найбільш універсальною з усіх представлених на ринку. Приємні вигини хвилі, оптимальні параметри її висоти і кроку роблять виріб візуально дуже естетичним і привабливим. Для більш вишуканих смаків знайдуться інші рішення – наприклад, Яспис, Валенсія, Альпіна. Всі ці види популярного покрівельного матеріалу представлені у компанії «Євробуд» найнадійнішими виробниками. Тому дзвоніть і вибирайте своє дахове покриття.