Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Українка

Металочерепиця Українка – використання металочерепиці дозволяє побудувати надійну покрівельну конструкцію і при цьому вкластися в розумні гроші. Простота дизайну і міцність підстави залучають домовласників, тому вони вибирають металеву черепицю для покрівлі даху. Сранівая це покриття з іншими видами матеріалів, можна відзначити для себе фінансову вигоду. Адже такі вироби, як бітумна черепиця, натуральна черепиця і композитна черепиця стоять на порядок дорожче.

Металочерепиця Українка Вибрати матеріал, який прослужить довго, не так вже й складно. Досить звернути увагу на:


  • Такі параметри, як товщина стали, тип полімерного покриття, клас цинкового покриття, адже саме вони є визначальними реальний рівень якості самого виробу. Дані показники вимагають ретельної уваги з боку домовласника, який зацікавлений в тривалій службі даху.
  • Маркування листів, якщо вона присутня, адже в ній міститься реальна інформація про продукцію. Навіть якщо такого маркування немає на внутрішній стороні листів, не варто переживати – це зовсім не означає, що така металева черепиця не може бути якісною і надійною.
  • Виробника, а особливо на його репутацію. На ринку продукція представлена ​​безліччю виробників, кожен з яких має свої принципи у виробництві і може ігнорувати деякі важливі моменти. Так, деякі недобросовісні виробничі компанії можуть використовувати не тільки низькосортну сировину, а й застаріле обладнання. Звичайно, це впливає на кінцеву якість виробу і самого даху.

Де купити металочерепицю в Українці

Компанія «Євробуд» пропонує якісні покрівельні матеріали в Українці, також ви можете купити все необхідне для будівництва свого даху – аксесуари, покрівельні планки. Ми впевнені, що за допомогою професійної консультації і відмінному асортименту якісних матеріалів ви зможете швидко вирішити завдання пошуку і покупки всіх необхідних товарів.

З найважливіших рекомендацій професійних будівельників, які стосуються вибору металочерепиці, бажано враховувати наступні:


  • Вибираючи форму профілю, не забувайте про те, що ціна на металочерепицю з різною хвилею може відрізнятися.
  • Визначившись з відтінком, оцініть, наскільки вдало він зможе гармоніювати з іншими відтінками, використаними в облицюванні фасадів вашого будинку.
  • Не забувайте, що від походження металу, з якого виготовлений матеріал, буде залежати і кінцева його вартість і термін служби.
  • При пошуку покрівельників не забувайте звертати увагу на наявність реальних відгуків про їхню роботу.

Для будь-якого даху необхідний такий матеріал, який зможе гарантувати захист від впливу сонця, вітру, дощу, інших впливів. Саме металева черепиця при цілком прийнятною ціною задовольняє запити більшості домовласників, навіть тих, у кого ну дуже високі вимоги до якості і показниками вироби.

Основні з плюсів металочерепиці

Довговічна експлуатація. Залежно від деяких характеристик матеріалу цей термін може тривати десятиліттями і досягати до півстоліття. Вельми непогана перспектива, враховуючи, що витрати на облаштування такого даху не можна назвати дуже великими.


  • Відсутність ремонтів. Легкість виконання дрібних ремонтних робіт цінується дуже високо, але на практиці при використанні якісних покриттів необхідності в заміні матеріалу не виникає.
  • Простий догляд. Матеріал відмінно зберігає свої дані, не вимагаючи при цьому спеціального догляду.
  • Міцність і стійкість до зовнішніх чинників. Вплив сонця, вітру, дощу, інших впливів ніяким чином не позначається на загальному стані даху.