Увійти
cart
0

Немає товарів у кошику.

Металочерепиця Ворзель

Металочерепиця Ворзель – для приватного будинку або заміської дачі вибирають саме таке покриття, яке має і приємний дизайн, і відмінні експлуатаційні характеристики. Багато домовласники намагаються вибрати з усього представленого на ринку асортименту ту продукцію, яка є ідеальним прикладом поєднання «доступна ціна – відмінна якість». Структура металевого хвилястого покриття досить проста – по суті це всього лише сталевий лист, який хоч і тонкий, але при цьому дуже міцний і витривалий. Навіть механічні навантаження не є небезпечними для міцного листа покрівельного покриття.

Особливості виробництва металевої черепиці

Для того, щоб з простих складових створити високоміцний матеріал, необхідно не тільки надійне сировину, а й сучасне обладнання. Так, з простої тонколистової сталі вдається виконати привабливої ​​форми листи покрівельного матеріалу для довголітньої служби та захисту будови від зовнішніх факторів.

Основні нюанси виробництва матеріалу полягають в тому, що:


  • Сталь поставляється на виробництво в рулонному вигляді, вона має певну товщину і склад, може бути проведена одним з безлічі сталеливарних комбінатів.
  • Для того, щоб плоский лист стали придбав одну з форм хвилі, в яких представлений даний покрівельний матеріал, використовуються профілегибочні верстати. Вони запрограмовані під певну форму хвилі, і в результаті прогону через них стали ми отримуємо кінцевий продукт.
  • Сталеве основа має додатковий захист у вигляді захисних покриттів, нанесених в суворій послідовності для того, щоб волога, вітер, ультрафіолет і інші дії жодним чином не позначалися на загальних експлуатаційних характеристиках вироби. < / li>

Купити металочерепицю в Ворзелі

Металочерепиця Ворзель
У Києві та області знайти якісне покриття для даху не складе труднощів. Свідченням цього є велика кількість вже реалізованих будівельних об’єктів, які були покриті металочерепицею. Кращі цінові пропозиції представляє вашій увазі компанія «Євробуд» – надійний партнер будівельних компаній і новоспечених домовласників.

У нас є всі форми хвилі, різні колірні рішення, а також продукція представлена ​​кращими з усіх виробників на ринку.

Ціна на металочерепицю не така вже й висока, якщо порівняти її з вартістю інших, особливо більш сучасних варіантів покриттів. Незважаючи на те, що технології не стоять на місці, багато домовласників не мають можливості вибирати покрівельні матеріали без обмежень фінансового характеру. Багато хто саме в силу обмеженого бюджету зупиняються на такому виробі, але насправді воно має ряд позитивних якостей експлуатації. Серед таких якостей:


  • Міцність. Навіть механічні впливу не позначаються на загальному стані листів. Вони все так само зберігають свою форму, цілісність, і продовжують виконувати конкретні функції і завдання.
  • Естетичність. При будь-яких фасадах будівлі і його загальної архітектурної задумом металочерепиця відмінно підходить для того, щоб її можна було поліпшити вигляд будівлі або ж покрити покрівельну конструкцію.
  • Довговічність. Крім естетичності і міцності, дуже цінується така властивість вироби, як довговічність. Це означає, що ви можете не турбуватися про свою даху протягом декількох десятиліть вже точно.

Це основні з достоїнств матеріалу, а якщо ви хочете ще більше дізнатися інформації про переваги використання металевої черепиці, зателефонуйте в компанію «Євробуд».